Tatra banka
+

Tatra banka

štvrtá najväčšia banka do objemu poskytnutých úverov na trhu s nezameniteľnou značkou a statusom

platí OD
November 17, 2022
DO

Program odmeňovania k hypotékeTB

polepšite si na úroku hypotéky od Tatra banky - 0.2% využitím jej ďalších produktov
Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

#premodruplanetu

7
/mesiac
v cene balíka je zahrnutá karta VISA electronic
neobmedzený výbery z bankomatov banky
výber z bankomatu inej banky je spoplatnený sumou 3€

*vďaka programu Odmeňovanie môžete mať účet úplne bez poplatku. Ak využívate 1 ďalší produkt za účet platíte 5€, ak dva tak len 3€ a ak tri produkty Tatra banky tak máte účet zadarmo

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjem zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie (Zákon č. 90/2016), len ak splátky nepresiahne výšku 20 % istiny úveru na bývanie v lehote jedného mesiaca pred dňom výročia uzavretia zmluvy o úvere na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

Banka ponúka celkom tri alternatívy kreditných kariet.

VISA Štandard

Základná karta VISA Štandard s úverovým rámcom od 400€ do 5.000€ a ročnou úrokovou sadzbou 18.8% ročne. Poplatok za vedenie činí 2.50 EUR mesačne, pričom vďaka programu odmeňovania, obdobne ako pri účtoch uvedené vyššie je možné poplatok stlačiť až na 0€.

VISA Zlatá

S rozšírenou ponukou služby My Doctor a s úverovým rámcom od 3.000€ do 10.000€ a výhodnejšou ročnou úrokovou sadzbou 14.9% ročne. Poplatok za vedenie činí 8 EUR mesačne, pričom vďaka programu odmeňovania, obdobne ako pri účtoch uvedené vyššie je možné poplatok stlačiť až na 0€.

VISA Platinum

S najširšou paletou služieb My Doctor a s úverovým rámcom od 10.000€. Vyniká ročnou úrokovou sadzbou len 10.9% ročne., pričom poplatok za vedenie činí 20 EUR mesačne, pričom vďaka programu odmeňovania, obdobne ako pri účtoch uvedené vyššie je možné poplatok stlačiť až na 0€.

Služba My Doctor ku každej kreditnej karte v rôznom rozsahu. Najlepšie službu My Doctor pochopíte z videa nižšie.

Mnohých zaujme služba My Benefit, pričom tá funguje na overenom princípe money back alebo cash back. V prvom kroku si zvolíte obchody a služby kde najčastejšie nakupujete a z každého nákupu Vám ďalší mesiac príde percento z hodnoty nákupu späť na účet.

Podrobnejšie porovnanie kreditných kariet od Tatra banky nájdete na ich stránke TU.

Povolené prečerpanie

Voliteľné prečerpanie až do 3.500€, ktoré si viete zriadiť ZADARMO v rámci účtu pre modrú planétu s ročnou sadzbou od 18.90%. Limit prečerpania si viete jednoducho nastaviť a upraviť priamo v aplikácii, a to platí aj pre jeho aktiváciu.

Ostatné dokumenty

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ teraz nezáväzne