Tatra banka
+

Tatra banka

štvrtá najväčšia banka do objemu poskytnutých úverov na trhu s nezameniteľnou značkou a statusom

Spočítať hypotékuako to funguje?
OD
December 12, 2022
DO

Program odmeňovania k hypotékeTB

polepšite si na úroku hypotéky od Tatra banky - 0.2% využitím jej ďalších produktov
Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

#premodruplanetu

7
/mesiac
v cene balíka je zahrnutá karta VISA electronic
neobmedzený výbery z bankomatov banky
výber z bankomatu inej banky je spoplatnený sumou 3€

*vďaka programu Odmeňovanie môžete mať účet úplne bez poplatku. Ak využívate 1 ďalší produkt za účet platíte 5€, ak dva tak len 3€ a ak tri produkty Tatra banky tak máte účet zadarmo

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjem zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie a jeho doplneniach, len ak suma predčasných splátok uhradených v priebehu roku nepresiahne výšku 30 % istiny úveru na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

Banka ponúka celkom tri alternatívy kreditných kariet.

VISA Štandard

Základná karta VISA Štandard s úverovým rámcom od 400€ do 5.000€ a ročnou úrokovou sadzbou 18.8% ročne. Poplatok za vedenie činí 2.50 EUR mesačne, pričom vďaka programu odmeňovania, obdobne ako pri účtoch uvedené vyššie je možné poplatok stlačiť až na 0€.

VISA Zlatá

S rozšírenou ponukou služby My Doctor a s úverovým rámcom od 3.000€ do 10.000€ a výhodnejšou ročnou úrokovou sadzbou 14.9% ročne. Poplatok za vedenie činí 8 EUR mesačne, pričom vďaka programu odmeňovania, obdobne ako pri účtoch uvedené vyššie je možné poplatok stlačiť až na 0€.

VISA Platinum

S najširšou paletou služieb My Doctor a s úverovým rámcom od 10.000€. Vyniká ročnou úrokovou sadzbou len 10.9% ročne., pričom poplatok za vedenie činí 20 EUR mesačne, pričom vďaka programu odmeňovania, obdobne ako pri účtoch uvedené vyššie je možné poplatok stlačiť až na 0€.

Služba My Doctor ku každej kreditnej karte v rôznom rozsahu. Najlepšie službu My Doctor pochopíte z videa nižšie.

Mnohých zaujme služba My Benefit, pričom tá funguje na overenom princípe money back alebo cash back. V prvom kroku si zvolíte obchody a služby kde najčastejšie nakupujete a z každého nákupu Vám ďalší mesiac príde percento z hodnoty nákupu späť na účet.

Podrobnejšie porovnanie kreditných kariet od Tatra banky nájdete na ich stránke TU.

Povolené prečerpanie

Voliteľné prečerpanie až do 3.500€, ktoré si viete zriadiť ZADARMO v rámci účtu pre modrú planétu s ročnou sadzbou od 18.90%. Limit prečerpania si viete jednoducho nastaviť a upraviť priamo v aplikácii, a to platí aj pre jeho aktiváciu.

Ostatné dokumenty

BANKOPOISTENIE

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky
AKO TO Funguje?

4 jednoduché kroky k hypotéke online

Nastavte požadovanú sumu

Kliknite na "začať nezáväzne" a absolvujte vstupný formulár o Vašom príjme. Na základe neho si unikátny algoritmus vypočíta maximá, ktoré môžete požadovať. Kliknite na prepočítať.

Vyberte si riešenie

Aplikácia Vám zobrazí ponuky skutočne na mieru aj s najnovšími kampaňami. Nastavte si fixáciu alebo splatnosť podľa predstavy a sledujte ako sa ponúka prepočíta.

Vygenerujte žiadosti do bánk

Vyberte si aj niekoľko riešení naraz. Po kliknutí na vybrať sa Vám sprístupní krok číslo 3, v ktorom nám zodpoviete otázky na vygenerovanie žiadostí pre všetky vybrané banky.

Nahrajte podklady pre banku

Žiadosti skontrolujte a potvrďte. Posledným krokom je nahranie podkladov na schvaľovanie do cloudu, ktorý automaticky identifikuje potrebné doklady a vyzve Vás na ich nahratie.

Hotovo. O zvyšok sa postaráme

O priebehu schvaľovania ste informovaný emailovými a push notifikáciami, aby ste vždy vedeli v akej fáze procesu sa nachádzame.

TRVÁ TO len 5 minút

Zistite, či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne