platná od
December 9, 2022
Schváľte si úver dopredu a získajte 12 mesiacov na hľadanie nehnuteľnostiSchváľte si úver dopredu a získajte 12 mesiacov na hľadanie nehnuteľnosti
Čo môžem získať v kampani?

obdobie 6 + 6 mesiacov na špecifikáciu financovanej a zakladanej nehnuteľnosti (viac v podrobnom obsahu)

Čo musím splniť?

požiadať o hypotéku na nešpecifikovanú nehnuteľnosť počas trvania kampane

Podrobný opis kampane

Vďaka produktu hypotéka na nešpecifikovanú nehnuteľnosť od UniCreditBank budete mať celý jeden kalendárny krok na hľadanie nehnuteľnosti s garantovanou výškou úveru a úrokovou sadzbou. Ak by sa Vám z nejakých dôvodov zmenila situácia alebo by ste nenašli vysnívanú nehnuteľnosť, odstúpenie od úverovej zmluvy, respektíve pokuta za nenačerpanie schváleného úveru je vo výške 500€.

Benefity tejto kampane pri klientoch rozhodnutých kúpiť nehnuteľnosť, a ktorí ešte nemajú vybranú nehnuteľnosť, prevažujú riziko zmluvnej pokuty niekoľkonásobne (prípadné ďalšie očakávané navyšovanie úrokových sadzieb nie len hypotéku predraží ale podpíše sa aj na znížení úverového limitu žiadateľa).

Nie ste si istý ako hypotéka na nešpecifikovanú nehnuteľnosť funguje? Porovnanie a vysvetlenie TU.

Podať žiadosť o hypotéku do UniCredit Bank je jednoduchšie ako by ste si možno mysleli. Pozrite sa na možnosti financovania, výšku splátky a maximálnu možnú výšku úveru teraz z pohodlia domova - online.

Oficiálne podklady ku kampani

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne