platná od
Darček v hodnote 50€ k novo založenému účtu od UniCredit Bank + 25€ po 4 mesiaceDarček v hodnote 50€ k novo založenému účtu od UniCredit Bank + 25€ po 4 mesiace
Čo môžem získať v kampani?

Darček v hodnote 50€ podľa vlastného výberu ako uvítací bonus za zriadenie účtu a následne po obdobie 4 mesiacov Vám po splnení podmienok za "aktivitu" banka vyplatí 4x 25€.

Čo musím splniť?
  • Bonus v podobe finančnej odmeny pripísanej na účet (4x po 25€) získate ak splníte podmienku zasielania mesačnej platby na účet, a to v minimálnej výške 400 EUR. Darček vo výške 25 EUR bude vyplácaný mesačne na váš účet do konca kalendárneho mesiaca nasledujúceho po splnení vyššie uvedenej podmienky, a to až počas 4 mesiacov.
  • Bonus na privítanie (teda darček v hodnote 50€) získate ak si zriadite ako nový klient UCB bankový účet OPEN alebo TOP v období trvania tejto kampane.

Kampaň platí len pre účty OPEN a TOP, ktorých opis nájdete TU. Účet OPEN je však náš favorit na účet roku, za akceptovateľnú cenu ponúka bohatý balík služieb. Áno, na trhu sú účty, ktorých využívanie viete mať zadarmo, ale to je vždy podmienené využívaním ďalších produktov, ktoré možno nevyhnutne nepotrebujete. Za 4.90€ získate v UniCredit Bank účet s viac než dostačujúcimi vlastnosťami a k tomu ešte darček v hodnote 50€. Ten si môžete vybrať podľa svojich predstáv TU.

Lákavý je aj bonus 4x 25€ (teda ďalších 100€) za "aktivitu".

Oficiálne podklady ku kampani

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne