VÚB banka
+

VÚB banka

dvojka na trhu do objemu sprostredkovaných úverov

platí OD
DO

Účet na 12 mesiacov ZADARMO, preneste si účet do VÚB banky

Účet na 12 mesiacov ZADARMO, preneste si účet do VÚB banky
Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

VÚB účet

6
/mesiac
v cene balíka je VISA Inspire a / alebo Maestro Dobrý Anjel
4 výbery z bankomatu banky zadarmo, inak 0,30€
výbery z bankomatov ostatných bánk sú spoplatnené sumou 3,50€

*zľava z účtu je možná na 12 mesiacov pri jeho otvorení formou prenosu starého účtu, alebo aktívnym využívaním depozitných produktov

*v cene je 5 sporiacich účtov a jeden bežný účet

VÚB účet Magnifica

11
/mesiac
VISA Inspire GOLD a / alebo Maestro Dobrý Anjel
neobmedzený počet výberov z bankomatu banky
výbery z cudzích bankomatov sú spoplatnené sumou 3,50€

*rovnako pri prenose účtu z inej banky na 12 mesiacov zadarmo, ďalších 24 mesiacov zadarmo je možné získať otvorením depozitného účtu s prvým vkladom viac v prísľube banke TU

zahŕňa 5 sporiacich účtov a jeden bežny

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjem zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie (Zákon č. 90/2016), len ak splátky nepresiahne výšku 20 % istiny úveru na bývanie v lehote jedného mesiaca pred dňom výročia uzavretia zmluvy o úvere na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

Banka ponúka celkom tri alternatívy:

Mastercard STANDARD s úverovým rámcom od 500€ do 4000€, bezúročným obdobím 43 dní a úrokovou sadzbou 18.9% p. a. Poplatok za vedenie sú 3€ mesačne, pričom ak na karte spravíte obrat aspoň 500€ tak vedenie máte bez poplatku (podrobná špecifikácia TU).

Mastercard WORLD s čerpaním od 1.500€ do 20.000€ a výhodnejšou ročnou úrokovou sadzbou 17.9%. Poplatok za vedenie je 8.50€ mesačne, pričom vedenie môžete mať zadarmo pri obrate aspoň 700€. Ak sa Vám podarí dosiahnuť obrat iba 500€, banka Vám z poplatku odpustí 3€. Výhodou sú asistenčné služby uLekara.sk a zahrnuté cestovné poistenie. Podrobná špecifikácia TU.

Povolené prečerpanie

Možnosť povoleného prečerpania k VÚB účtu alebo VÚB účtu Magnifica s úverovým rámcom od 300€ do 3.400€, označuje sa aj ako Flexidebet s ročnou úrokovou sadzbou na úrovni konkurencie 19.9%.

Ostatné dokumenty

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ teraz nezáväzne