VÚB banka
+

VÚB banka

dvojka na trhu do objemu sprostredkovaných úverov

Spočítať hypotékuako to funguje?
OD
December 17, 2022
DO

Účet na 12 mesiacov ZADARMO, preneste si účet do VÚB banky

Účet na 12 mesiacov ZADARMO, preneste si účet do VÚB banky
Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

VÚB účet

6
/mesiac
v cene balíka je VISA Inspire a / alebo Maestro Dobrý Anjel
4 výbery z bankomatu banky zadarmo, inak 0,30€
výbery z bankomatov ostatných bánk sú spoplatnené sumou 3,50€

*zľava z účtu je možná na 12 mesiacov pri jeho otvorení formou prenosu starého účtu, alebo aktívnym využívaním depozitných produktov

*v cene je 5 sporiacich účtov a jeden bežný účet

VÚB účet Magnifica

11
/mesiac
VISA Inspire GOLD a / alebo Maestro Dobrý Anjel
neobmedzený počet výberov z bankomatu banky
výbery z cudzích bankomatov sú spoplatnené sumou 3,50€

*rovnako pri prenose účtu z inej banky na 12 mesiacov zadarmo, ďalších 24 mesiacov zadarmo je možné získať otvorením depozitného účtu s prvým vkladom viac v prísľube banke TU

zahŕňa 5 sporiacich účtov a jeden bežny

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjem zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie a jeho doplneniach, len ak suma predčasných splátok uhradených v priebehu roku nepresiahne výšku 30 % istiny úveru na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

Banka ponúka celkom tri alternatívy:

Mastercard STANDARD s úverovým rámcom od 500€ do 4000€, bezúročným obdobím 43 dní a úrokovou sadzbou 18.9% p. a. Poplatok za vedenie sú 3€ mesačne, pričom ak na karte spravíte obrat aspoň 500€ tak vedenie máte bez poplatku (podrobná špecifikácia TU).

Mastercard WORLD s čerpaním od 1.500€ do 20.000€ a výhodnejšou ročnou úrokovou sadzbou 17.9%. Poplatok za vedenie je 8.50€ mesačne, pričom vedenie môžete mať zadarmo pri obrate aspoň 700€. Ak sa Vám podarí dosiahnuť obrat iba 500€, banka Vám z poplatku odpustí 3€. Výhodou sú asistenčné služby uLekara.sk a zahrnuté cestovné poistenie. Podrobná špecifikácia TU.

Povolené prečerpanie

Možnosť povoleného prečerpania k VÚB účtu alebo VÚB účtu Magnifica s úverovým rámcom od 300€ do 3.400€, označuje sa aj ako Flexidebet s ročnou úrokovou sadzbou na úrovni konkurencie 19.9%.

Ostatné dokumenty

BANKOPOISTENIE

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky
AKO TO Funguje?

4 jednoduché kroky k hypotéke online

Nastavte požadovanú sumu

Kliknite na "začať nezáväzne" a absolvujte vstupný formulár o Vašom príjme. Na základe neho si unikátny algoritmus vypočíta maximá, ktoré môžete požadovať. Kliknite na prepočítať.

Vyberte si riešenie

Aplikácia Vám zobrazí ponuky skutočne na mieru aj s najnovšími kampaňami. Nastavte si fixáciu alebo splatnosť podľa predstavy a sledujte ako sa ponúka prepočíta.

Vygenerujte žiadosti do bánk

Vyberte si aj niekoľko riešení naraz. Po kliknutí na vybrať sa Vám sprístupní krok číslo 3, v ktorom nám zodpoviete otázky na vygenerovanie žiadostí pre všetky vybrané banky.

Nahrajte podklady pre banku

Žiadosti skontrolujte a potvrďte. Posledným krokom je nahranie podkladov na schvaľovanie do cloudu, ktorý automaticky identifikuje potrebné doklady a vyzve Vás na ich nahratie.

Hotovo. O zvyšok sa postaráme

O priebehu schvaľovania ste informovaný emailovými a push notifikáciami, aby ste vždy vedeli v akej fáze procesu sa nachádzame.

TRVÁ TO len 5 minút

Zistite, či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne