Slovenská sporiteľňa
+

Slovenská sporiteľňa

jednotka na trhu v objeme poskytnutých úverov, až 23% podiel na trhu hypoték aj vďaka unikátnej aplikácii George

Spočítať hypotékuako to funguje?
OD
December 8, 2022
DO
January 20, 2023

SPACE účet na 12 mesiacov ZADARMO

Ak ste sa rozhodli pre hypotéku v SLSP, tak pri založení účtu online cez mobilnú appku získate účet bez poplatku na 12 mesiacov
OD
December 8, 2022
DO

Hypotéka pre budúcnosť od SLSP

Po predložení energetického certifikátu k financovanej alebo založenej nehnuteľnosti (bez ohľadu na účel hypotéky) získa klient 100% zľavu z poplatku.
Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

SPACE

6
/mesiac
v cene balíka VISA elektronická
bezplatné výbery z bankomatov banky
poplatok za výber z bankomatu inej banky sú 3€

*vedenie účtu bez poplatku ak splníte aspoň jednu z podmienok: zaplatíte kartou v sume aspoň 250 € a máte 1 pravidelnú platbu, alebo máte cez Georga investované alebo nasporené aspoň 15 000 €, alebo použijete aspoň 5x platobnú kartu k svojmu podnikateľskému účtu

**ak máte menej ako 26 rokov alebo viac ako 61 rokov (vrátane) tak cena účtu je 3€

SPACE X

10
/mesiac
v cene VISA Platinum a VISA Standard pre spolužiadateľa
bezplatné výbery z bankomatov banky
poplatok za výber z bankomatu inej banky sú 3€

*100% zľavu z poplatku za vedenie účtu získa každý kto splní ktorúkoľvek s nasledovných podmienok: zaplatíte kartou v sume aspoň 500 € a máte 3 pravidelné platby, alebo máte u nás investované či nasporené aspoň 30 000 €, alebo použijete aspoň 5x platobnú kartu k svojmu podnikateľskému účtu

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjem zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Okrem zákonnej možnosti (viac TU) je benefitom SLSP možnosť mimoriadnych splátok raz do mesiaca a to až do výšky 3 násobku mesačnej splátky za hypotéku. Vďaka mimoriadnej splátke si môžete skrátiť dobu splácania alebo znížiť mesačnú splátku úveru. Stačí ak v mesiaci kedy máte prostriedky navyše, vykonáte túto platbu priamo cez aplikáciu George.

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie a jeho doplneniach, len ak suma predčasných splátok uhradených v priebehu roku nepresiahne výšku 30 % istiny úveru na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

Štedrá karta alebo VISA Classic s úverovým rámcom už od 300€, alebo pre náročnejších kreditná karta VISA Gold s úverovým rámcom od 900€.

Vedenie kreditnej karty je spoplatnené mesačným poplatkom od 0,5€ až 2€ podľa objemu úverového rámca, sadzba sa rovnako odvíja od úverového rámca, viac nájdete v sadzobníku banky.

Kedy máte kreditnú kartu bez poplatku, ak splníte nasledovné:

- pri útrate viac ako 300€ pre kreditné karty s objemom do 1000€,

- pri útrate aspoň 30% z objemu pre kreditné karty s objemom od 1000€ do 3333€ a

- pri útrate aspoň 1000 eur pre kreditné karty s objemom vyšším ako 3334€,

Povolené prečerpanie

Možnosť povoleného prečerpania s úverovým rámcom až do 5.000€ a sadzbou 19.9% p. a.

BANKOPOISTENIE

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky
AKO TO Funguje?

4 jednoduché kroky k hypotéke online

Nastavte požadovanú sumu

Kliknite na "začať nezáväzne" a absolvujte vstupný formulár o Vašom príjme. Na základe neho si unikátny algoritmus vypočíta maximá, ktoré môžete požadovať. Kliknite na prepočítať.

Vyberte si riešenie

Aplikácia Vám zobrazí ponuky skutočne na mieru aj s najnovšími kampaňami. Nastavte si fixáciu alebo splatnosť podľa predstavy a sledujte ako sa ponúka prepočíta.

Vygenerujte žiadosti do bánk

Vyberte si aj niekoľko riešení naraz. Po kliknutí na vybrať sa Vám sprístupní krok číslo 3, v ktorom nám zodpoviete otázky na vygenerovanie žiadostí pre všetky vybrané banky.

Nahrajte podklady pre banku

Žiadosti skontrolujte a potvrďte. Posledným krokom je nahranie podkladov na schvaľovanie do cloudu, ktorý automaticky identifikuje potrebné doklady a vyzve Vás na ich nahratie.

Hotovo. O zvyšok sa postaráme

O priebehu schvaľovania ste informovaný emailovými a push notifikáciami, aby ste vždy vedeli v akej fáze procesu sa nachádzame.

TRVÁ TO len 5 minút

Zistite, či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne