mBank
+

mBank

Najmenší hráč na trhu hypoték, ponúka však výhodný účet bez poplatku a výnimočnú 40 ročnú splatnosť na hypotéke.

Spočítať hypotékuako to funguje?
Banka aktuálne nemá spustené žiadne aktívne kampane
Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

mKonto s mKartou

0
/mesiac
1x mKarta pre vlastníka účtu a 1x mKarta pre disponenta
neobmedzený počet výberov z bankomatu bank
výbery nad 70€ z cudzích bankomatov zadarmo inak 1,3€

vedenie účtu je bez poplatku, ale vedenie debetnej karty mKarta je spoplatnené sumou 1,5€ mesačne, ak nevykonáte obrat aspoň 70€ mesačne

mKonto zlatá mKarta

0
/mesiac
1x mKarta pre vlastníka účtu a 1x mKarta pre disponenta
neobmedzený počet výberov zadarmo
zadarmo sú výbery aj z cudzích bankomatov

vedenie účtu je bez poplatku, účtuje sa však poplatok za zlatú mKartu v sume 5€ mesačne ak na karte nespravíte obrat aspoň 400€

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjem zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie a jeho doplneniach, len ak suma predčasných splátok uhradených v priebehu roku nepresiahne výšku 30 % istiny úveru na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

mKreditka ponúka úverový rámec až do 6.500€ s ročnou úrokovou sadzbou 21,99% za mesačný poplatok za vedenie 1,5€ mesačne, ktorý Vám však mBank odpustí ak s kreditnou kartou spravíte obrat už viac ako 75€.

mKreditka PLUS ponúka najvyšší úverový rámec z uvedených a to až do výšky 16.500€. Ročná úroková sadzba je vyššia ako u konkurencie a to na úrovni 21,99% a jej vedenie Vás bude stáť 3€ / mesačne (ak utratíte viac ako 200€ mesačne tak jej vedenie máte bez poplatku).

vedenie mKreditka e-Shop Vás bude stáť 2€ mesačne alebo 0€ ak miniete viac ako 200€. Rovnako ako mKreditka PLUS disponuje benefitom vrátenia 1% z každej platby kartou späť na účet. S mKreditkou ju zas spája rovnaký úverový rámec do 6.500€ a úroková sadzba 21,99%.

Pre všetky tri kreditné kreditný karty platí že ak si ich teraz založíte tak ich budete mať na prvé 3 mesiace bez poplatku za vedenie.

Povolené prečerpanie

mRezerva ako mBank označuje tento produkt Vám vie poskytnúť finančný vankúš až do výšky 12.000€. mRezerva MINI je prečerpanie do výšky 40€ bez poplatku a bez úroku. V mBank viete mať teda účet bez poplatku s povoleným prečerpaním do 40€ rovnako bez poplatku a úroku. Ak z prečerpania vyčerpáte viac tak sa Vám úmerne zvyšuje aj úroková sadzba, tá je rozdelená nasledovne:

  • od 200€ do 2.599€ je úrok z vyčerpanej sumy 17,90%
  • od 2.600€ do 4.599€ je úrok z vyčerpanej sumy 15,90%
  • od 4.600€ do 8.799€ je úrok z vyčerpanej sumy 13,90%
  • od 8.800€ do 12.000€ je úrok z vyčerpanej sumy 12,90%
BANKOPOISTENIE

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky
AKO TO Funguje?

4 jednoduché kroky k hypotéke online

Nastavte požadovanú sumu

Kliknite na "začať nezáväzne" a absolvujte vstupný formulár o Vašom príjme. Na základe neho si unikátny algoritmus vypočíta maximá, ktoré môžete požadovať. Kliknite na prepočítať.

Vyberte si riešenie

Aplikácia Vám zobrazí ponuky skutočne na mieru aj s najnovšími kampaňami. Nastavte si fixáciu alebo splatnosť podľa predstavy a sledujte ako sa ponúka prepočíta.

Vygenerujte žiadosti do bánk

Vyberte si aj niekoľko riešení naraz. Po kliknutí na vybrať sa Vám sprístupní krok číslo 3, v ktorom nám zodpoviete otázky na vygenerovanie žiadostí pre všetky vybrané banky.

Nahrajte podklady pre banku

Žiadosti skontrolujte a potvrďte. Posledným krokom je nahranie podkladov na schvaľovanie do cloudu, ktorý automaticky identifikuje potrebné doklady a vyzve Vás na ich nahratie.

Hotovo. O zvyšok sa postaráme

O priebehu schvaľovania ste informovaný emailovými a push notifikáciami, aby ste vždy vedeli v akej fáze procesu sa nachádzame.

TRVÁ TO len 5 minút

Zistite, či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne