mBank
+

mBank

Najmenší hráč na trhu hypoték, ponúka však výhodný účet bez poplatku a výnimočnú 40 ročnú splatnosť na hypotéke.

Banka aktuálne nemá spustené žiadne aktívne kampane
Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

mKonto s mKartou

0
/mesiac
1x mKarta pre vlastníka účtu a 1x mKarta pre disponenta
neobmedzený počet výberov z bankomatu bank
výbery nad 70€ z cudzích bankomatov zadarmo inak 1,3€

vedenie účtu je bez poplatku, ale vedenie debetnej karty mKarta je spoplatnené sumou 1,5€ mesačne, ak nevykonáte obrat aspoň 70€ mesačne

mKonto zlatá mKarta

0
/mesiac
1x mKarta pre vlastníka účtu a 1x mKarta pre disponenta
neobmedzený počet výberov zadarmo
zadarmo sú výbery aj z cudzích bankomatov

vedenie účtu je bez poplatku, účtuje sa však poplatok za zlatú mKartu v sume 5€ mesačne ak na karte nespravíte obrat aspoň 400€

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjem zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie (Zákon č. 90/2016), len ak splátky nepresiahne výšku 20 % istiny úveru na bývanie v lehote jedného mesiaca pred dňom výročia uzavretia zmluvy o úvere na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

mKreditka ponúka úverový rámec až do 6.500€ s ročnou úrokovou sadzbou 21,99% za mesačný poplatok za vedenie 1,5€ mesačne, ktorý Vám však mBank odpustí ak s kreditnou kartou spravíte obrat už viac ako 75€.

mKreditka PLUS ponúka najvyšší úverový rámec z uvedených a to až do výšky 16.500€. Ročná úroková sadzba je vyššia ako u konkurencie a to na úrovni 21,99% a jej vedenie Vás bude stáť 3€ / mesačne (ak utratíte viac ako 200€ mesačne tak jej vedenie máte bez poplatku).

vedenie mKreditka e-Shop Vás bude stáť 2€ mesačne alebo 0€ ak miniete viac ako 200€. Rovnako ako mKreditka PLUS disponuje benefitom vrátenia 1% z každej platby kartou späť na účet. S mKreditkou ju zas spája rovnaký úverový rámec do 6.500€ a úroková sadzba 21,99%.

Pre všetky tri kreditné kreditný karty platí že ak si ich teraz založíte tak ich budete mať na prvé 3 mesiace bez poplatku za vedenie.

Povolené prečerpanie

mRezerva ako mBank označuje tento produkt Vám vie poskytnúť finančný vankúš až do výšky 12.000€. mRezerva MINI je prečerpanie do výšky 40€ bez poplatku a bez úroku. V mBank viete mať teda účet bez poplatku s povoleným prečerpaním do 40€ rovnako bez poplatku a úroku. Ak z prečerpania vyčerpáte viac tak sa Vám úmerne zvyšuje aj úroková sadzba, tá je rozdelená nasledovne:

  • od 200€ do 2.599€ je úrok z vyčerpanej sumy 17,90%
  • od 2.600€ do 4.599€ je úrok z vyčerpanej sumy 15,90%
  • od 4.600€ do 8.799€ je úrok z vyčerpanej sumy 13,90%
  • od 8.800€ do 12.000€ je úrok z vyčerpanej sumy 12,90%

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ teraz nezáväzne