ČSOB
+

ČSOB

vynikajúca voľba ak nemáte vybranú nehnuteľnosť, jedna z 3 bánk ktorá ponúka úver na nešpecifikovanú nehnuteľnosť s garanciou úroku

Spočítať hypotékuako to funguje?
OD
December 13, 2022
DO
August 31, 2023

Refinancovanie hypotéky s čerpaním až o 12 mesiacov

Končí Vám do roka fixácia? Schváľte si refinancovanie už dnes s čerpaním až o rok.
OD
December 13, 2022
DO
June 30, 2023

Kampaň predávajúci / kupujúci

Ušetrite predávajúcemu pokutu za predčasné splatenie úveru v ČSOB a získajte vyjednávaciu výhodu alebo zľavu na cene nehnuteľnosti.
OD
December 13, 2022
DO
December 31, 2023

Vrátenie 3 splátok pri refinancovaní do ČSOB

Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

SMART

0
/mesiac
v cene je VISA Classic
neobmedzený počet výberov z bankomatov banky
pri výbere z bankomatu cudzej banky zaplatíte 5€

jeden z mála účtov, ktorý je vždy bez poplatku

POHODA

6
/mesiac
v cene VISA Classic alebo MasterCard
neobmedzený počet výberov z bankomatov banky
jeden výber z cudzej banky zadarmo, inak 5€

- zľava vo výške 3€ z poplatku ak máte Príjem na účet 400 € + 3 pravidelné platby + 5 platieb kartou

- ďalšia zľava vo výške 3€ ak máte priemerný mesačný zostatok depozít, investícií a úverových produktov vyšší ako 20 000 € (ráta sa do toho aj istina úverov) alebo ak aktívne používate podnikateľské konto (kreditný obrato 3000€ pri živnostníkovi, respektíve 10.000€ pri SRO)

EXTRA POHODA

12
/mesiac
VISA Classic alebo MasterCard / MC Gold v cene
neobmedzený počet výber z bankomatu banky
výnimočne neobmedzený počet výberov z bankomatov inej banky

- zľava vo výške 6€ z poplatku ak máte príjem na účet 1500 € + 3 pravidelné platby + 5 platieb kartou

- ďalšia zľava vo výške 6€ ak máte priemerný mesačný zostatok depozít, investícií a úverových produktov vyšší ako 30 000 € (ráta sa do toho aj istina úverov) alebo ak aktívne používate podnikateľské konto (kreditný obrato 3000€ pri živnostníkovi, respektíve 10.000€ pri SRO)

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjem zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Okrem zákonnej možnosti (bez pokuty do 30% istiny úveru, viac o zákonnej možnosti TU) ponúka ČSOB aj možnosť nad rámec zákona a to bez poplatku raz za každých 31 dní a to do výšky až 1.5% zostávajúcej istiny. O túto možnosť požiadate v aplikácii, keď máte na účte dostatok prostriedkov.

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie a jeho doplneniach, len ak suma predčasných splátok uhradených v priebehu roku nepresiahne výšku 30 % istiny úveru na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

Banka ponúka celkom 3 alternatívy kreditných kariet (MC zodpovedá skratke MasterCard):

MC Credit BASIC s úrokovou sadzbou 19.5% p. a. a mesačným poplatkom 2.5€ mesačne. Úverový rozsah pri tejto karte je nastavený od 150€ do 3000 €.

MC Credit STANDARD s rovnakou úrokovou sadzbou 19.5% p. a. a poplatkom za vedenie 2.5€ mesačne, líši sa úverovým rozsahom od 300€ do 7500€, pričom ČSOB pridáva ku karte ešte benefity predĺženej záruky a poistenie ochrany nákupu.

MC Credid GOLD so zvýhodnenou sadzbou 13.90% p. a. ale vyšším poplatkom za vedenie - 9€ mesačne. Úverový rozsah je od 1500€ do 15000€, pričom karta zahŕňa benefity karty STANDARD ale pridáva službu uLekára

Povolené prečerpanie

Banka ponúka aj možnosť povolené prečerpania k účtu v rozsahu od 150€ do 6000€ bez poplatku za poskytnutie a s úrokovou sadzbou 19.5% p. a.

BANKOPOISTENIE

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky

z mesačnej splátky
AKO TO Funguje?

4 jednoduché kroky k hypotéke online

Nastavte požadovanú sumu

Kliknite na "začať nezáväzne" a absolvujte vstupný formulár o Vašom príjme. Na základe neho si unikátny algoritmus vypočíta maximá, ktoré môžete požadovať. Kliknite na prepočítať.

Vyberte si riešenie

Aplikácia Vám zobrazí ponuky skutočne na mieru aj s najnovšími kampaňami. Nastavte si fixáciu alebo splatnosť podľa predstavy a sledujte ako sa ponúka prepočíta.

Vygenerujte žiadosti do bánk

Vyberte si aj niekoľko riešení naraz. Po kliknutí na vybrať sa Vám sprístupní krok číslo 3, v ktorom nám zodpoviete otázky na vygenerovanie žiadostí pre všetky vybrané banky.

Nahrajte podklady pre banku

Žiadosti skontrolujte a potvrďte. Posledným krokom je nahranie podkladov na schvaľovanie do cloudu, ktorý automaticky identifikuje potrebné doklady a vyzve Vás na ich nahratie.

Hotovo. O zvyšok sa postaráme

O priebehu schvaľovania ste informovaný emailovými a push notifikáciami, aby ste vždy vedeli v akej fáze procesu sa nachádzame.

TRVÁ TO len 5 minút

Zistite, či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ TERAZ nezáväzne