ČSOB
+

ČSOB

vynikajúca voľba ak nemáte vybranú nehnuteľnosť, jedna z 3 bánk ktorá ponúka úver na nešpecifikovanú nehnuteľnosť s garanciou úroku

platí OD
DO
June 30, 2023

Kampaň predávajúci / kupujúci

Ušetrite predávajúcemu pokutu za predčasné splatenie úveru v ČSOB a získajte vyjednávaciu výhodu alebo zľavu na cene nehnuteľnosti.
platí OD
DO
June 30, 2023

Vrátenie 3 splátok pri refinancovaní do ČSOB

Účty

Ktorý Vám najviac vyhovuje?

SMART

0
/mesiac
v cene je VISA Classic
neobmedzený počet výberov z bankomatov banky
pri výbere z bankomatu cudzej banky zaplatíte 5€

jeden z mála účtov, ktorý je vždy bez poplatku

POHODA

6
/mesiac
v cene VISA Classic alebo MasterCard
neobmedzený počet výberov z bankomatov banky
jeden výber z cudzej banky zadarmo, inak 5€

- zľava vo výške 3€ z poplatku ak máte Príjem na účet 400 € + 3 pravidelné platby + 5 platieb kartou

- ďalšia zľava vo výške 3€ ak máte priemerný mesačný zostatok depozít, investícií a úverových produktov vyšší ako 20 000 € (ráta sa do toho aj istina úverov) alebo ak aktívne používate podnikateľské konto (kreditný obrato 3000€ pri živnostníkovi, respektíve 10.000€ pri SRO)

EXTRA POHODA

12
/mesiac
VISA Classic alebo MasterCard / MC Gold v cene
neobmedzený počet výber z bankomatu banky
výnimočne neobmedzený počet výberov z bankomatov inej banky

- zľava vo výške 6€ z poplatku ak máte príjem na účet 1500 € + 3 pravidelné platby + 5 platieb kartou

- ďalšia zľava vo výške 6€ ak máte priemerný mesačný zostatok depozít, investícií a úverových produktov vyšší ako 30 000 € (ráta sa do toho aj istina úverov) alebo ak aktívne používate podnikateľské konto (kreditný obrato 3000€ pri živnostníkovi, respektíve 10.000€ pri SRO)

Potvrdenie o príjme

Na účely dokladovania príjmu zo závislej činnosti (zamestnanie) potrebujeme v niektorých prípadov predložiť banke potvrdenie o príjme na predpísanom tlačive (prílohy nižšie).

Pošlite PDF potvrdenia o príjem zamestnávateľovi, ktorý ho vyplní (údaje o vyplatenej mzde, trvanie pracovného pomeru a podobne) a podpísaný originál nám doručíte ako prílohu žiadosti do banky.

Mimoriadne splátky

Okrem zákonnej možnosti (bez pokuty a poplatku raz ročne do 20% istiny úveru, viac o zákonnej možnosti TU) ponúka ČSOB aj možnosť nad rámec zákona a to bez poplatku raz za každých 31 dní a to do výšky až 1.5% zostávajúcej istiny. O túto možnosť požiadate v aplikácii, keď máte na účte dostatok prostriedkov.

Bez pokuty, v zmysle zákonného ustanovenia zákona o úveroch na bývanie (Zákon č. 90/2016), len ak splátky nepresiahne výšku 20 % istiny úveru na bývanie v lehote jedného mesiaca pred dňom výročia uzavretia zmluvy o úvere na bývanie. Viac o mimoriadnych splátkach TU.

Možnosť kreditnej karty

Banka ponúka celkom 3 alternatívy kreditných kariet (MC zodpovedá skratke MasterCard):

MC Credit BASIC s úrokovou sadzbou 19.5% p. a. a mesačným poplatkom 2.5€ mesačne. Úverový rozsah pri tejto karte je nastavený od 150€ do 3000 €.

MC Credit STANDARD s rovnakou úrokovou sadzbou 19.5% p. a. a poplatkom za vedenie 2.5€ mesačne, líši sa úverovým rozsahom od 300€ do 7500€, pričom ČSOB pridáva ku karte ešte benefity predĺženej záruky a poistenie ochrany nákupu.

MC Credid GOLD so zvýhodnenou sadzbou 13.90% p. a. ale vyšším poplatkom za vedenie - 9€ mesačne. Úverový rozsah je od 1500€ do 15000€, pričom karta zahŕňa benefity karty STANDARD ale pridáva službu uLekára

Povolené prečerpanie

Banka ponúka aj možnosť povolené prečerpania k účtu v rozsahu od 150€ do 6000€ bez poplatku za poskytnutie a s úrokovou sadzbou 19.5% p. a.

Zistite či na to máte

Máte dostatočný príjem na požadovaný úver? Overte si to za pár minút online.

ZAČAŤ teraz nezáväzne