Ponuky práce | bankári.sk

Práca v banke?

Denne aktualizované ponuky práce pre bankové profesie. Databáza životopisov, platový monitor, zasielanie pracovných ponúk emailom.

Obchodný zástupca

Tomil

Ponuka práce Slovenská republika, Prešovský kraj, Košický kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Obchodný zástupca

Práca na pozícii

Náplň práce

  • komplexný servis pre veľkoobchody a maloobchody

Požiadavky na zamestnanca

  • prax v odbore nutnosťou, komunikatívnosť, spoľahlivosť, stredoškolské vzdelanie s maturitou, práca s počítačom (Excel, Word, Outlook), vodičský preukaz sk.B

Výhody a ďalšie informácie

  • služobné vozidlo aj na súkromné účely, mobilný telefón

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 29.01.2018
ID ponuky práce: 560512

Tomil

spol. s r.o.
Spádová 2
926 01 Sereď

Ing. Ľuboš Hambálek
tomilsk@tomil.sk
0317897001

Kontaktovať spoločnosť

Zaujala Vás pracovná pozícia?
Pošlite spoločnosti Tomil váš životopis.

Vaše meno:
Váš email:
Váš telefón: (nepovinné)
Súbor s Vaším životopisom:

Prehlásenie
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Tomil

Údaje poskytujem dobrovoľne a bez dôsledkov s vedomím, že môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 citovaného zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zaslať kópiu správy na môj e-mail.
Odpíšte kontrolný kód:

O spoločnosti Tomil

výhradný dovozca a distributér kozmetiky a drogérie

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Viete že...

Správne napísaný životopis je polovica úspechu pri hľadaní zamestnania.

Ako na to [klik]

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online